kancelář:  Ztracená 68,  767 01 Kroměříž
telefon:  (+420) 573 330 316
email:  info@optimum-km.cz

Implementace informačních systémů

IS KARAT

IS KARAT je komplexní informační systém určený pro řízení menších a středně velkých výrobních a obchodních organizací a společností podnikajících v sektoru služeb. Byl vytvořen v grafickém prostředí Windows našimi programovými specialisty na základě více než dvanáctiletých zkušeností s vývojem a implementacemi informačních systémů.

Informační systém KARAT vám umožní úspěšně plánovat a rozhodovat. Povede vás k efektivnímu využívání zdrojů. Usnadní komunikaci a řízení. Zjednoduší a zrychlí klíčové procesy v oblastech výroby, obchodu, financí, marketingu či logistiky. Pozice předního dodavatele informačních systémů v ČR nás zavazuje, abychom i vám pomohli obstát a vítězit na dnešním dynamickém trhu.

Odhalte přínosy informačního systému pro výrobní firmu

Informační systém KARAT je ideální pro menší výrobní firmy i velké výrobní podniky. Umožní vám efektivní řízení výrobních procesů bez ohledu na používané technologie a typy výroby. Zlepšuje spolupráci s dodavateli a obchodními partnery.

Objevte přednosti informačního systému pro obchodní firmu

Informační systém KARAT je vhodný pro maloobchody, velkoobchody i specifické druhy prodeje. Usnadňuje komunikaci, řízení a manažerské rozhodování. Je mimořádně užitečný pro optimalizaci a zrychlení logistiky, podporuje procesy nákupu, distribuce a prodeje zboží.

Poznejte výhody informačního systému pro služby a servis

Informační systém KARAT úspěšně využívají na příklad autoservisy, půjčovny, reklamní, personální a právní firmy. I vaší firmě může pomoci účinněji řídit vztahy s klienty, lépe plánovat, získávat a evidovat zakázky. Přesvědčte se, jak vám informační systém pomůže zdokonalit chod firmy a získávat nové zákazníky.

Specialista na oborová řešení

Využíváme své dlouholeté zkušenosti a znalosti ve váš prospěch. Proto nabízíme oborová řešení informačního systému KARAT pro strojírenskou výrobu, slévárenskou výrobu a výrobu nápojů. Naše specializovaná řešení snižují náklady při implementaci. A pokud podnikáte v jiném oboru? Nevadí, informační systém přizpůsobíme vašim požadavkům.


Přednosti našeho informačního systému:

 • Dlouholeté zkušenosti výrobce
  Využijte naše bohaté znalosti, zázemí a technologie. Více než 15 let poctivé práce se promítá i do naší pevné pozice v ČR a na Slovensku.
 • Výborné výsledky v praxi
  Nekupujte neověřené. ERP systém KARAT úspěšně využívá přes 2 700 uživatelů. Řada našich klientů patří mezi lídry svých oborů.
 • Zlepšení všech firemních procesů
  Provádějte správné věci správně. ERP systém KARAT zjednoduší a zrychlí klíčové procesy v oblastech výroby, obchodu, financí, marketingu či logistiky.
 • Stabilita a bezpečnost
  Nezapomeňte na bezpečí firemních informací. Díky našemu ERP systému se můžete spolehnout na vysoký výkon a konzistenci dat.
 • Modularita a přizpůsobivost
  Ušijte si ERP systém na míru svým požadavkům. Vyberte si moduly a funkce, které pomůžou v podnikání vaší firmě.
 • Otevřenost a škálovatelnost
  Nenechte se omezovat. Sami můžete vytvářet funkce, výstupní sestavy a formuláře pro pořizování dat.
 • Odborné služby a užitečná podpora
  Získejte kromě vyspělého ERP systému také jistotu kvalitního servisu a uživatelské podpory. Postaráme se o pravidelnou správu a aktualizace.
 • Cenová dostupnost
  Nečekejte, až si na ERP systém vyděláte. Zajímavé varianty financování otevírají cestu k ERP systému každé firmě.
 

Altus VARIO® - ekonomický software kategorie ERP / CRM

ekonomický software kategorie ERP / CRM, který řeší vše, co musíte mít (doklady a účetnictví dle legislativy ČR a EU), chcete mít (pružný systém řízení podniku, pořádek a efektivní práci) a měli byste mít (spolehlivost, bezpečnost, CRM, elektronickou komunikaci).

Kdo (po)rozumí vaší firmě lépe než vy?

S ekonomickým softwarem Altus VARIO získáte přehled a správné informace pro rozhodování. Jelikož se jedná o software pro řízení podniku, také s ním vaše správná rozhodnutí zrealizujete.

Další přínosy software Altus VARIO®

 • Kompletní řešení pro řízení firem
 • Vysoký výkon (100 uživatelů souběžně)
 • Spolehlivost, certifikace ISO 9001
 • Pravidelné aktualizace, legislativa ČR/EU
 • Kompatibilní s Microsoft Office
 • Nadstavby a oborová řešení

Kompletní řešení

Altus VARIO je komplexní ekonomický software (chcete-li all-in-one ERP systém). Moduly systému Altus VARIO řeší všechny potřebné firemní agendy (obchodní, ekonomické a personální). Nemusíte složitě propojovat různorodá řešení. Uživatelé pracují v jednotném prostředí s ucelenými daty. Zjednodušuje a zlevňuje se údržba.

Vysoký výkon

Nemusíte nutně využít plnou kapacitu systému, ale vždy se vyplatí mít rezervu. Pro malé firmy, které nevyužijí plný objem dat, jsou určeny cenově zvýhodněné kategorie.

Spolehlivost

Při vývoji klademe důraz na spolehlivost software. Implementace našich systémů se řídí ověřenými postupy orientovanými na maximální kvalitu. Jsme držiteli certifikátu ISO 9001 v oblasti vývoje a implementace software.

Pravidelné aktualizace

Ekonomický software je ovlivňován nejen rychlým vývojem technologií, ale i složitou legislativou. Naši uživatelé mají k dispozici pravidelné aktualizace, které zajišťují shodu dokladů a účetnictví s aktuální legislativou ČR a EU.

Kompatibilní s Microsoft Office

Microsoft Office je nepsaným standardem kancelářských aplikací. Altus VARIO ctí vzhled a způsob ovládání, díky čemuž pracujete ve známém a přívětivém prostředí. Data Varia lze snadno kopírovat, exportovat a importovat pro analýzu a publikování prostřednictvím Office.

Nadstavby a oborová řešení

Zřejmě nejsilnější stránkou Varia je přizpůsobení požadavkům zákazníka. Jedním ze způsobů přizpůsobení jsou nadstavby a doplňky, které řeší specifické požadavky zákazníka nebo oboru. K dispozici je celá řada nadstaveb nejen od výrobce, ale také od nezávislých dodavatelů.

 • V této oblasti je připraveno velké množství předdefinovaných úprav pro různé typy obchodních a výrobních společností, uživatelských sestav, reportů včetně manažerského okruhu účetnictví. Spolupracujeme s odborníky z celé ČR.